Káva Los Muertos Brasilia 250g

Kód: 2440
Neohodnoceno
296 Kč
Skladem (5 ks)

KÁVA: BOB O LINK ROUGE - BRAZIL - SAO PAULO - MOCOCA - NATURAL

OBLAST: MOCOCA, SAO PAULO, BRAZIL

Druh: Arabica

Odrůda: Red bourbon, Red catuai, Mundo novo

Nadmořská výška pěstování: 1 000 - 1 400 m

Období sklizně: Červen až září

Proces: Přírodní

Sušení: Terasy nebo africké postele

Stupeň pražení: Střední

Acidita: nízká

Chuťový profil: Elegantní a výrazný, Bob o Link produkuje ovocné a tropické chutě, ale také jahodové, ananasové, karamelové a čokoládové tóny.

Bob-o-link je druh stěhovavého ptáka, který migruje ze Severní Ameriky až do Patagonie. Iniciativa FAF (Fazenda Ambiental Fortaleza), která je jedinečným projektem udržitelné kávy zaměřeným na změnu nejen způsobu výroby kávy, ale obecněji životního stylu celé komunity, vytváří pro tyto ptáky místa, na kterých se během své cesty mohou zastavit na rozdíl od farem vytvářejících ohromná pole monokultur, která napomáhají jejich vyhubení.

Projekt, který založil Marcos Croce na své farmě, je nyní podporován více než 50 producenty z Mococy v Sao Paulu a Caparao v Espirito Santo.

Káva Bob-o-Link se pěstuje ve stínu, pomocí metod, které zohledňují životní prostředí a které významně snižují použití chemických látek. Farma je umístěna na polohornatém teritoriu v Brazílii ve výškách 900 až 1300 metrů a producenti zapojení do projektu sklízejí kávu ručně, velmi selektivním způsobem a v optimální zralosti. Tato technika ruční sklizně kontrastuje s obrazem mechanického sklízení obvykle spojeného s Brazílií.

 Káva sklizená pouze na FAF a sušená na terasách je poté na farmě zpracována pro intenzivní a čokoládový výsledek.

Země původu: Brazilie

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: