Elixír života - přírodní antibiotické tonikum

Kód: 100
Neohodnoceno
Značka: Palíto
95 Kč
Skladem (1 ks)

Síla tohoto jedinečného přírodního antibiotického tonika je v kombinaci čerstvých surovin, které májí příznivé účinky na lidský organismus. Jedná se o suroviny, které používali při léčení nemocí už naše babičky a jejich využití lidmi sahá až do starodávné Číny. 

Tento lék na rostlinné bázi je nejlepší volbou v boji proti kvasince Candida albicans. Toto tonikum pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění dokonce včetně moru! Proto bychom sílu tohoto přírodního prostředku určitě neměli podceňovat.

Toto přírodní tonikum, které jsme nazvali Elixír života může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí. Podporuje krevní oběh a čistí krev. Antibiotické tonikum pomohlo během staletí milionům lidí v boji proti nejvražednější chorobám. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin! Tonikum se ukazuje jako účinné při léčbě různých onemocnění, úspěšně posiluje imunitní systém, působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Pomáhá při mnoha závažných infekcích.

Složení: jablečný ocet, macerát cibule, macerát česneku, macerát zázvoru, pyré z chilli papriček Naga Bhut Jolokia (chilli paprička, sůl, ocet), kurkuma, macerát křen. 

Objem: 185 ml

Druh papriky: Naga Bhut Jolokia

Výrobek je pálivý. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C Po otevření uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 5°C a spotřebujte do 30 dnů.

Země původu: ČR

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: OMÁČKY a SALSY
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: