No 8 Collection - dárková sada chilli koření

Kód: 2548
Neohodnoceno
Značka: Chilli Doctor
869 Kč
Skladem (4 balení)

Ideální dárková sada koření existuje! Do letošní novinky jsme ukryli výběr těch nejoblíbenějších chilli prášků, které přijdou vhod v každé situaci. A potěší každého. Pány i dámy, chilli začátečníky i zkušené pojídače ohně. Máme pro to hned osm dobrých důvodů – jeden za každou zkumavku, kterou naše kolekce obsahuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

8 důvodů proč darovat kolekci chilli

- Sada je krásným dárkem, se kterým u milovníků pálivého nikdy nešlápnete vedle. Žádné trapné chvilky ticha při rozbalování, jen radost.
- Díky stylovému dřevěnému boxu a krásné mašli máte vystaráno i s dárkovým balením.
- Pro chilli nováčky je skvělým ochutnávkovým průvodcem napříč celou Scovilleho stupnicí.
- Zkumavky s mletým práškem jsou v kuchyni vždy po ruce a nabízí praktický způsob dávkování.
- Obsahují chilli mírné, střední i té nejvyšší pálivosti. 
- A papričky různých chutí: tropické, mexické i ty s kouřovým aroma.
- Díky rozmanitému výběru s nimi zvládnete okořenit všechna svá kulinářská díla – od mexických klasik a asijských jídel přes omáčky a polévky až po sladké dezerty.
- Sadu také můžete doma nebo na párty využít jako originální degustační (a odvahu testující) zábavnou hru aneb Komu se podaří správně uhádnout stupně pálivosti, a kdo si troufne i Carolinu Reaper?

Kolekce obsahuje

V dárkové kolekci No 8 v dřevěném boxu najdete prášek z chilli papriček: Ancho, Green Jalapeño, Chipotle, Bird's Eye, Habanero, Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga a Carolina Reaper.