Kamenná prodejna

OTEVŘENO na nové adrese Beneše z Loun 142

(vedle kina Svět) 

 

Obchod s mexickými potravinami

V Comida Rápida prodejně si můžete nejen zakoupit dobroty jako chipotle papričky, černé fazole nebo třeba sýrovou omáčku na nachos, ale také leccos ochutnat. Rychlé občerstvení v podobě oběda i zdravé svačiny je pro vás připravené na počkání každý všední den od 10. do 18. hodiny, a pak můžete frčet do práce, na výlet či do školy. Čeká na vás výborné nachos i plněné papričky a také oblíbené quesadillas či burritos – šťavnaté plněné pšeničné tortilly.

Mexické produkty, zboží z Karibiku, USA i jižní Ameriky

Výběr je v Comidě pestrý stejně jako samotná mexická kuchyně. Vybírejte cokoliv od tortill, chilli, nachos, omáček, po salsy, koření, limonády Jarritos, džusy Jumex, tequilu, rumy a spoustu dalšího. Je toho na vás moc? Nechte si poradit od našeho personálu, nebo se ještě před nákupem inspirujte v receptech, které pro vás připravujeme.

Prodejna, kde se vám nic nestane
Kamenná prodejna vznikla v roce 2019 jako sestra eshopu a sestřenice oblíbené lounské restaurace dePresso. Toto malé mexické příbuzenstvo se výborně doplňuje a přeje vám, abyste i vy přišli mexickému jídlu na chuť, pokud se tak ještě nestalo.

Každé jídlo je pro Mexičana svátek a zastavení. Tak se zastavte.
Adios a dobrou chuť!

comida_rapida_kamenna_prodejna