Cholula

INSPIROVANÁ A AUTENTICKÁ PŘÍCHUŤ.
Vítejte v La Familia, kde sdílíme lásku k jedné lahodné pálivé omáčce. Cholula je založena na 100 let starém rodinném receptu, který se dědí z generace na generaci. Vyvážená a přístupná chuť Choluly a charakteristická dřevěná zátka, vyrobené v Mexiku, z ní udělaly oblíbenou po celém světě.

Cholula je prémiová pálivá omáčka vyrobená ze směsi papriček arbol a piquin a také s řadou regionálních koření. Naše jednoduchá, ale komplexní chuť pokrmy pozvedne a nejlépe se hodí k  čerstvým potravinám.

PERFEKTNÍ PŘÍCHUŤ
Každá kapka Choluly dodává vyvážené teplo a vrstvy chuti. Jsme důvěryhodným průvodcem vysoce kvalitními potravinami se specializací na mexickou kuchyni. Oslavujeme nové i staré recepty a nedokážeme potlačit nadšení z prvního sousta. Ať už to je třepání Choluly na tacos nebo přidávání pár kapek do klasické snídaně, budeme vás neustále vracet a říkat víc, prosím.

 

JAK VYSLOVUJETE CHOLULA (CHOE-LOO-LA)?
Na úpatí úchvatné sopky Popocatépetl leží starobylé město Cholula. Město Cholula je nejstarší dosud obydlené město v Severní Americe (2500 let staré!), kde naše pálivá omáčka získala své jméno před více než 100 lety.

 

PÁLIVÁ OMÁČKA S DŘEVĚNOU ZÁTKOU.
Dřevěná zátka Cholula je výraznou pečetí kvality a autenticity. Symbolizuje péči a řemeslo, které je součástí každé láhve Choluly.

Tyto zátky vyrobené  z bukového dřeva a oslavují tradici mexického řemesla.

Barva dřevěného uzávěru je specificky přizpůsobena tak, aby korelovala s každou chutí.