Frank's

OSTRÁ HISTORIE VE TVORBĚ
Ve 100 letech jsme viděli nějaké $#?T. Ale zatraceně, jestli nejsme nejlepší 100-letí na planetě, tak nevíme, kdo to je.

KOPNI TO DO ZÁŘEDU!
Píše se rok 1918. V Detroitu koňské povozy plně ustoupily automobilům, a přece, koho to vlastně zajímá. Protože v New Iberia v Louisianě se Adam Estilette a Jacob Frank spojili, aby vytvořili pálivou omáčku dokonale okořeněnou bohatou směsí kajenských papriček. Požehnej jejich pikantním srdcím.

Rychle vpřed do roku 1920, kde byla lahvována vůbec první láhev Frank's RedHot.

FAKT: Existuje pouze jedna z těchto původních lahví.

FAKT: Nenajali jsme ověřovatele faktů.

Cestování časem do roku 1964. Anchor Bar & Grill v Buffalu, NY. Rozhodnou se vymyslet Buffalo Wings. Rozhodnou se použít Franka k vynalezení Buffalo Wings. Nemyslete si, že se k tomuto tématu opravdu nemusíme vyjadřovat.

Sakra, je rok 1996. Buffalo Wings jsou teď tak populární, že Frank's RedHot® vytváří předem připravenou omáčku Buffalo Wing, protože kdo už chce něco míchat ručně, že? Je rok 1996. Na to není čas.

Přeskočme Y2K, protože o to opravdu nešlo. Jako vůbec.

Střih... 2009. Co to bylo? Náš slogan. „Dávám $#!t na všechno,“ vypadne ze sladkých rtů staré Ethel a vytrhne lidi z jejich komfortních zón, aby se už nikdy nevrátili.

Střih na současnost. (Toto může, ale nemusí být přesné vzhledem k tomu, v jakém roce to právě čtete, ale to není ve skutečnosti náš problém.) Frank's RedHot® je značka #1 American Hot Sauce, která se nyní prodává ve 20 zemích po celém světě a nevykazuje žádné známky toho, že by kdykoli v blízké budoucnosti přestal. (Opět nevíme, ve kterém roce to čtete, tak nám prosím dejte vědět, co se nakonec stalo.)