World of Chillies NUEVO - balíček chilli z celého světa

Kód: 3155
Neohodnoceno
Značka: Chilli Doctor
699 Kč
Skladem (1 balení)

Cesta kolem světa začíná ve vaší kuchyni.

Vydejte se s námi na cestu kolem světa a objevte svět pálivých papriček ve své vlastní kuchyni.

Připravte se na pořádnou cestovní horečku. Do praktické dárkové tašky jsme vám zabalili vše, co potřebujete k objevování světa chilli chutí. Obsahuje vaše oblíbené chilli papričky a prášky. Objevte chilli chutě z celého světa a vydejte se s námi do zemí, jako je Indie, Mexiko, Čína, Ekvádor, Peru a Kolumbie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta okolo světa začíná právě ve vaší kuchyni.

Vydejte se s námi na cestu kolem světa a poznejte svět chilli papriček z pohodlí vlastní kuchyně.

Připravte se na pořádnou cestovní horečku. Do praktického dárkového kufříku jsme pro vás zabalili vše, co potřebujete k prozkoumání světa chilli chutí. Obsahuje oblíbené chilli pyré a prášky. Objevte chilli z celého světa a vydejte se s námi na cestu do zemí, jako je Indie, Mexiko, Čína, Ekvádor, Peru či Kolumbie.

Balíček World of Chillies obsahuje:


 Carolina Reaper pyré (40 ml): nejpálivější komerčně dostupná chilli paprička na světě (2 200 000 SHU). Po spalujícím žáru se projeví zajímavou ovocně sladkou chutí.

 Bird's Eye pyré (40 ml): chilli Bird's Eye pochází z Afriky a vyniká vysokou pálivostí (100 000 SHU), díky níž je univerzálním, výrazně pálivým kořením pro africkou a asijskou kuchyni.

 Zelené Jalapeño pyré (40 ml): nezralá verze tohoto chilli zaujme střední pálivostí (10 000 SHU) a chutí zeleného pepře.

 Aji Amarillo pyré (40 ml): tato krásná žlutá chilli paprička rozzáří každý pokrm, dodá mu mírnou pálivost (15 000 SHU) a citrusovou, ovocnou chuť.

 Chipotle chilli v prášku (9 g): uzené Jalapeños dodává neodolatelné kouřové aroma se sladkou chutí a dodává pokrmům ideální pálivost (10 000 SHU).

 Kashmiri chilli v prášku (9 g): dodá každému pokrmu sytě červenou barvu, aroma s nádechem orientálního indického koření a hravou pálivost (12 000 SHU).

 Ancho chilli v prášku (9 g): nejoblíbenější mexické chilli má příjemnou, velmi mírnou pálivost (2 500 SHU) a díky zemitým, sladkým tónům švestek a rozinek se hodí k pikantním pokrmům i sladkým čokoládovým dezertům.

 Cayenne chilli v prášku (9 g): tuto pálivější verzi (15 000 SHU) červeného chilli si zamilujete, dodává pokrmům oranžovou barvu, pikantní chuť a tu správnou dávku chilli pálivosti a chuti.