Chilli Keyring - box s nerezovou klíčenkou

Kód: 3162
Neohodnoceno
Značka: Chilli Doctor
699 Kč
Skladem (4 balení)

 Opravdu unikátní dárek. Mějte své oblíbené chilli stále u sebe!

S nerezovou vodotěsnou klíčenkou Chilli Doctor budete mít chilli vždy po ruce. V práci, v restauraci nebo při rodinném obědě budete vždy schopni dodat chilli pálivost a chuť jakémukoli pokrmu.

V nabitém dárkovém balení najdete plnitelnou klíčenku a 6 zkumavek nejoblíbenějších chilli v prášku - různé chuťové profily, od mírně pálivých až po nejpálivější světové rekordmany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chilli Keyring - box s nerezovou klíčenkou

S nerezovou vodotěsnou klíčenkou Chilli Doctor budete mít chilli vždy po ruce. V práci, v restauraci nebo při rodinném obědě budete vždy schopni dodat chilli pálivost a chuť jakémukoli pokrmu.

Jak přívěsek na klíče používat?

Z přiložených zkumavek naplněných chilli si vyberte svou oblíbenou odrůdu a jednoduše nasypte prášek do plnitelné klíčenky. Zašroubujte ji, nasaďte na klíče a odpočívejte. Od této chvíle bude vše pálivé přesně tak, jak chcete. Kvalitní těsnění se postará o to, aby nehrozilo, že se vám chilli vysype do kapsy.

Dárkový box chilli obsahuje:

 Vodotěsnou klíčenku z nerezové oceli s logem The Chilli Doctor (včetně menšího a většího kroužku na klíče a náhradního těsnění). Rozměry klíčenky: výška 56 mm, průměr 18 mm. Hmotnost: 50 g.

 Carolina Reaper chilli v prášku (9 g): nejpálivější komerčně dostupná chilli paprička na světě (2 200 000 SHU). Po spalujícím žáru se projeví zajímavou ovocně sladkou chutí.

 Trinidad Scorpion chilli v prášku (9 g): druhé nejpálivější chilli (2 000 000 SHU) se rozvíjí postupně a dokáže pálit velmi dlouho, během čehož si vychutnáte jeho zemité tóny.

 Naga Bhut Jolokia chilli v prášku (9 g): intenzivní a dlouhotrvající úroveň pálivosti (1 000 000 SHU) se stopou čerstvých zelených jablek a meruněk.

 Habanero chilli v prášku (9 g): použijte do slaných i sladkých pokrmů, vychutnáte si vysokou pálivost (350 000 SHU) a sladkou květinovou chuť tropického ovoce.

 Bird's Eye chilli v prášku (9 g): chilli Bird's Eye pochází z Afriky a vyniká vysokou pálivostí (100 000 SHU), díky níž je univerzálním, výrazně pálivým kořením pro africkou a asijskou kuchyni.

 Chipotle chilli v prášku (9 g): uzené Jalapeños dodává neodolatelné kouřové aroma se sladkou chutí a dodává pokrmům ideální pálivost (10 000 SHU).