Přírodní energetický nápoj Guaraná antartica 0,33l

Kód: 2015
Neohodnoceno
49 Kč
Skladem (7 ks)

Ovoce guaraná je z tropických pralesů v Amazonii. Přírodní brazilský energeťák s extraktem z guarany má již téměř 100 letou historii, je nejprodávanějším nealko pitím v Brazílii a 15. na světě.  Díky obsahu guarany Vás nápoj zbaví únavy a dodá energii.

Země původu: Brazílie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si nealkoholický nápoj překypující chutí, který existuje od bouřlivých dvacátých let. Seznamte se s Guaraná Antarctica, brazilským výtvorem s chutí, která je jemně jablečná, zakončená příchutí bobulí. Tento nápoj vyrobený z sycené vody, cukru, karamelové barvy a doteku kyseliny citrónové je víc než jen průměrná soda. Je obohacený o extrakt z guarany a přírodní příchutě, které slibují jedinečný chuťový vjem, který překročil hranice a dostal se až do Portugalska, Španělska, Japonska, Spojených států a Argentiny. Dokonce to vyvolalo malou kontroverzi a vyvolalo šumivý spor s nikým jiným než s Coca-Colou. Takže až budete mít příště náladu na osvěžující doušek, proč nesáhnout po Guaraná Antarktica? Je to víc než jen pití; je to kus historie v plechovce.

 

Paulinie nápojná je keř nebo malý strom z čeledi mýdelníkovité, původem z Venezuely a severní Brazílie. Semena jsou známa jako guarana [gvarana] nebo guaraná [gvaraná]. Semena guarany obsahují stimulanty centrální nervové soustavy. Guarana hraje důležitou roli v kulturách brazilských kmenů Tupi a Guaraní. Wikipedie